Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради розглянула і сформувала порядок денний сесії (2)

Президія районної ради розглянула і сформувала порядок денний сесії Президія районної ради розглянула і сформувала порядок денний сесії

11 грудня 2014 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Анатолій Яріш.

На порядок денний засідання було внесено 58 важливих різногалузевих питань. Активно проходило засідання президії районної ради, на якому обговорювалися питання, що були запропоновані до порядку денного чергової сесії. Незважаючи на те, що вони були попередньо розглянуті на засіданнях профільних постійних комісій районної ради, окремі з них викликали різні думки й активну дискусію.

Президія районної ради розглянула і сформувала порядок денний сесії   Президія районної ради розглянула і сформувала порядок денний сесії

Таким чином, на сорок сьому сесію районної ради, яка відбудеться 12 грудня 2014 року, внесено ряд питань про хід виконання районних програм: про внесення змін та доповнення до «Районної програми «Турбота» на 2014 – 2020 роки»; районної програми «Питна вода Черкащини» на 2007-2020 роки»; «Програми надання фінансової підтримки хворим району нефрологічного профілю, які потребують проведення процедури гемодіалізу на 2014 рік», «Програми поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності Черкаського району на 2013-2015 роки», «Районної Комплексної програми «Медичні кадри» на 2011-2015 роки» та внесено на наступні роки Районну програму «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2015 – 2017 роки».

Крім цього, президія розглянула та рекомендувала на розгляд сесії районної ради «План роботи районної ради на перше півріччя 2015 року».

У ході розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 №33-2/VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» (із змінами) члени президії заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації, депутата районної ради Сергія Степанюка та підтримали проект відповідного рішення до розгляду на сесії.

Серед інших питань, які буде внесено на розгляд сесії, ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності та управління Держземагенства у Черкаському районі Черкаської області.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради