Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Руській Поляні 392 роки!

Руській Поляні 392 роки! Руській Поляні 392 роки!

23 листопада голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш взяв участь у святкуванні Дня села – Руська Поляна.

Дозвольте мені від імені районної ради та районної державної адміністрації щиро привітати вас всіх із Днем вашого села, яке завжди славилося щирими та працьовитими людьми.

Ми святкуємо 392 – гу річницю села в листопадові дні. Вони знаменні тим, що 71 рік тому, Руська Поляна була визволена від німецько – фашистських загарбників Війна залишила страшні сліди в Руській Поляні, але найбільшою втратою є для нас людські втрати, адже 696 руськополянців загинули в тій війні. Дорогою ціною дісталося і визволення Руської Поляни: 939 патріотів різних національностей колишнього Радянського Союзу полягли в боях і навічно знайшли свій спокій в нашій землі. Ми з гордістю можемо сказати, що нинішнє покоління гідно продовжує і примножує славні традиції наших дідів. На території сільської ради проходять навчання прикордонники, які першими пішли на захист нашої Батьківщини. Вони не пошкодували найдорожчого – свого життя – за нашу Незалежність, за мирне небо над нами. Це- Генерал - майор Ігор Федорович Момот, майори Ігор Петрів, Віталій Вінніченко, Микола Зайцев, старшина Сергій Єпіфанов, прапорщик Володимир Гречаний. Іменами цих героїв названі вулиці нашого села. Пам’ятаймо про їх подвиг та героїзм. Герої не вмирають!

Села, як і люди мають свою біографію. У кожного вона своя – неповторна.

Руськополянська земля дала путівку в життя багатьом нині відомим людям, які проживають не тільки на Україні, а й за її межами. Ми пишаємося своїми земляками: Коваленком І. О. – Заслуженим лікарем України, головним стоматологом області; Нестулею О.О. – ректором Полтавського університету економіки і торгівлі, професором, академіком, лауреатом державної премії України; Шраменком І.Ф. – кандидатом геолого-мінералогічних наук, провідним науковим співробітником Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України та багатьма іншими.

Не перелічити всіх руськополянців, які гідно славлять нашу рідну землю, нашу Україну!

Тож нехай же і надалі процвітає ваше село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому.