Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Двадцять восьма сесія продовжить роботу в липні

вишиванка

Влітку завжди складно зібрати депутатів на сесійне засідання. Після реєстрації депутатів, голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО відкрив сесійне засідання.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять людей, життя яких забрала війна.

Голова Черкаської районної територіальної виборчої комісії Любов ЗДОРОВЕНКО представила депутата районної ради, який набув повноважень. Депутатом від Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ" став Анатолій ПОЛОВИНКА.

Валерій ВИШИВАНИЙ, директор Головного управління Національної соціальної сервісної служби, депутат районної ради, фракція ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", поінформував про перевірки, проведені у закладах соціального захисту, де проживають одинокі люди поважного віку або ж люди з обмеженою здатністю до самообслуговування. Результати перевірок у більшості випадків справляють гнітюче враження. Запропонував депутатам долучатися до важливої справи, наведення ладу у соціальних закладах. Люди заслуговують на достойну старість.

вишиванкавишиванка

На розгляд сесії запропоновано двадцять питань. Розглянули перші дев'ять, зокрема: внесення змін до Регламенту Черкаської районної ради, до програми підтримки та розвитку місцевого самоврядування, погодили передачу спеціального обладнання від комунальних підприємств військовим частинам, затвердили план роботи районної ради та призначили директора комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Потім деякі депутати у зв'язку з нагальними справами залишили сесійне засідання. Через відсутність кворуму в сесійному засіданні оголошено перерву. Про дату та час другого пленарного засідання двадцять восьмої сесії районної ради буде повідомлено додатково.