Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Засідання профільних комісій

Відповідно до профільного спрямування проєкти рішень, запропоновані до розгляду на сесії, опрацювали у постійних комісіях. За результатами вивчення і розгляду постійні комісії рекомендували питання внести до розгляду депутатами районної ради на пленарному засіданні ради.

президія комісії президія комісії

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради, голова Олексій СОБКО, розглянула 11 питань, зокрема: звіт начальника Черкаської районної військової адміністрації Валерії БАНДУРКО за проведену роботу у 2023 році; інформацію заступника керівника Черкаської окружної прокуратури Володимира ТАРАНЕНКО про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Черкаської окружної прокуратури упродовж 2023 року; нову програму та зміни до програми, які стосувалися підтримки ЗСУ; доповнення списку присяжних Городищенського районного суду; дострокове припинення повноважень депутатами, внесення змін до складу постійних комісій та графіка прийому громадян депутатами районної ради.

Постійна комісія районної ради з питань транспорту, зв'язку, комунальної власності та державної регуляторної політики розглянула питання внесення змін до статуту комунального підприємства теплових мереж, які пов'язані із збільшенням надходжень до районного бюджету та проєкт рішення про передачу майна. Крім цього погодила штатні розписи комунальним підприємствам, зміни до яких внесені у зв'язку зі збільшенням розміру мінімальної заробітної плати.

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та економічного розвитку, голова комісії Людмила КОРОЛЬ, розглянула доповнення, запропоновані районною державною адміністрацією до програми підтримки органів виконавчої влади, звіт про виконання районного бюджету за 2023 рік та зміни до бюджету.

президія комісії президія комісії

Президія, яка приймає рішення дорадчого характеру, підтримала внесення на розгляд сесії всі запропоновані питання.