Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Програми для бізнесу від служби зайнятості

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості пропонує ряд активних програм для бізнесу, які покликані допомогти у вирішенні питань працевлаштування або збереження робочих місць для соціально вразливих категорій населення.

Усі актуальні програми є на офіційному веб-сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua

Серед них:

 Програма з надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних (постанова КМУ від 10 лютого 2023 р. № 124)

 Програма з надання роботодавцям компенсації єдиного внеску за працевлаштування на нові робочі місця (постанова КМУ від 18 квітня 2023р.)

 Програма з надання роботодавцям компенсацій на оплату праці за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб(постанова КМУ від 08 вересня 2015 року №696)

 Програма з надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні(постанова КМУ від 20 березня 2022 р. № 331)

 Компенсація роботодавцю фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (постанова КМУ від 22 серпня 2023 № 893)

 Надання допомоги по частковому безробіттю(постанова КМУ від 21 червня 2022 № 702)

 Організація професійного навчання зареєстрованих безробітних (постанова КМУ від 24 березня 2023 року № 264)

 Ваучери на навчання

 Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості (постанова КМУ від 15 вересня 2023 р. № 984)

 Надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи .

 Грант для учасників та учасниць бойових дій, члени їх сімей, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни

Для отримання більш детальної інформації щодо реалізації активних програм зайнятості та отримання фінансової підтримки ви можете звернутися до найближчого центру зайнятості.

За інформацією Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості