Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкаський район з бюджетом на 2024 рік

Сьогодні відбулося важливе пленарне засідання Черкаської районної ради за участі Валерії БАНДУРКО, начальника Черкаської районної військової адміністрації. Депутати роботу почали з хвилини мовчання,  вшанували пам'ять загиблих.

сесія сесія

Вперше брали участь у сесійному засіданні новообрані депутати районної ради Олександр ДЖУР, Іван ІСКІМЖІ, Людмила МАРТИНЕНКО, Вікторія ШЕВЧЕНКО.

сесія сесія cесія

Ірина ГРИЦЕНКО, уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції в Черкаській районній раді, поінформувала депутатів про особливості декларування цьогоріч. На сайті Черкаської районної ради підтримується рубрика "Запобігання проявам корупції".

Питань багато, рішення - важливі.

сесія Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО прозвітував про діяльність за період із 01 грудня 2022 року по 30 листопада 2023 року, у тому числі про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" та здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради.

Наступною була інформація про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Смілянської окружної прокуратури за поточний період.

По двох питаннях, які стосуються районного бюджету доповідала Юлія МАМАЙ, яка тимчасово виконує обов'язки начальника фінансового управління Черкаської районної державної адміністрації. Після проведення реформи з децентралізації можливості районного бюджету надзвичайно обмежені отриманими доходами. Рішення "Про районний бюджет Черкаського району на 2024 рік" прийнято з доходами 4 мільйони 200 тисяч гривень. Зміни до районного бюджету викликані надходженням та розподілом міжбюджетних трансфертів у міжсесійний період.

Наступний блок земельних питань: розглянуто та затверджено проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Тернівської, Балаклеївської та Березняківської територіальних громад.

По деяких питаннях відбулося обговорення, а питання щодо передачі майна комунальними підприємствами військовим частинам знайшло одностайну підтримку.

сесія сесія cесія

Про умови оплати праці голови та заступника голови Черкаської районної ради, які залишилися на рівні минулого року, поінформувала Людмила КОРОЛЬ, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та економічного розвитку.

Наступний блок питань був організаційним. Про план роботи районної ради, прийом громадян депутатами районної ради, дострокове припинення повноважень депутата та внесення змін до складу президії поінформував заступник голови Черкаської районної ради Олександр ГОНЧАРЕНКО. До речі, до складу президії увійшов Олександр МАРТИНЕНКО, який обраний уповноваженим представником фракції "Радикальна партія Олега Ляшка.

Дякуємо депутатам за активність.