Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Передсесійні засідання у районній раді

До внесення питань на розгляд сесії, кожне з них опрацьовувалося профільними постійними комісіями.

cесія ctcsz

Постійна комісія з питань транспорту, зв'язку, комунальної власності та державної регуляторної політики на своєму засіданні розглянула 14 питань. Крім питань, які вносилися на розгляд сесії, заслуховували звіти комунальних підприємств про виконання фінансових планів.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів детально опрацювала вісім проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів та рекомендувала їх до розгляду на сесії.

На засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради заслухали звіт голови районної ради Олександра ВАСИЛЕНКА, інформацію заступника керівника Смілянської окружної прокуратури Костянтина САПЕЙКА, обговорили список присяжних Городищенського районного суду, план роботи районної ради на І півріччя 2024 року та ряд організаційних питань.

cесія ctcsz

Районний бюджет Черкаського району на 2024 рік, зміни до районного бюджету Черкаського району на 2023 рік, умови оплати праці керівництва районної ради було опрацьовано на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та економічного розвитку.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, культури, молоді, спорту та соціального забезпечення розглянули та рекомендували внести на розгляд сесії районну комплексну програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на період 2023-2025 роки.

Пропозиції постійних комісій до проектів рішень, які запропоновані до розгляду на сесії були озвучені головами профільних комісій на засіданні президії. Майже всі питання президія рекомендувала внести на розгляд депутатів під час пленарного засідання ради.