Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Служба зайнятості пропонує роботодавцям компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю

Умови отримання компенсації:   

ви працевлаштували особу з інвалідністю першої або другої групи; облаштували робоче місце для цієї особи відповідно до її індивідуальних потреб; подали до центру зайнятості заяву про отримання компенсації протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

Розмір компенсації:

для осіб з інвалідністю першої групи - до 100,5 тис. грн (15 мінімальних зарплат); для осіб з інвалідністю другої групи - до 67 тис. грн (10 мінімальних зарплат).

Компенсуються фактичні витрати за облаштування робочого місця, зокрема за придбання засобів, які зазначені в Додатку 1 до Порядку, зокрема:

меблі (крісла з регульованими або фіксованими сидіннями, поручні та бруси, розсувні двері, засоби для їх відчинення/зачинення, протиковзних та тактильних матеріалів для підлог і сходів); транспортери для піднімання сходами з електроприводом; допоміжні засоби для позиціонування курсора та тактильних комп'ютерних дисплеїв; брайлівські клавіатури та портативні пристрої; підйомні платформи для робочих місць; допоміжні засоби для відтворення звуку та для забезпечення здатності чути і бачити, тощо.

Як подати на компенсацію:

заява подається до центру зайнятості за місцем провадження діяльності роботодавця; виплата компенсації здійснюється протягом п'яти робочих днів з дня прийняття; рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця.

Деталі програми можна дізнатися на сайті Черкаської обласної служби зайнятості: https://is.gd/afx4ts.

За інформацією Черкаської обласної служби зайнятості