Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Про зміну надавача послуг з транспортування природного газу, експлуатації систем газопостачання та інших послуг

нафтогаз

З 25 вересня 2023 року НАК "Нафтогаз України" розпочав планову інтеграцію АТ "Черкасигаз" до свого складу.

У зв’язку з цим АТ "Черкасигаз" припиняє надавати послуги з розподілу природного газу, експлуатації систем газопостачання, а також інші послуги, пов’язані з газопостачанням споживачів в межах території здійснення ліцензованої діяльності у Черкаській області.

Починаючи з 01 грудня 2023 року, надавачем послуг з провадження господарської діяльності буде новоутворена Черкаська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України".

Спосіб передачі показників лічильників, реквізити для оплати послуг, особові рахунки, тощо, буде змінено з 01.12.2023, про що буде повідомлено додатково на сайті та фейсбук сторінці АТ "Черкасигаз" – https://www.facebook.com/ck.naftogaz/.

Усі розрахунки за отримані послуги від АТ "Черкасигаз" до грудня 2023 року здійснювати перед АТ "Черкасигаз". Починаючи з грудня поточного року оплата за спожиті послуги здійснюється вже перед Черкаською філією ТОВ "Газорозподільні мережі України".

З метою сталого проходження опалювального сезону 2023/2024 року всім суб’єктам господарювання незалежно від форми власності, які є споживачами природного газу, та розташовані на території відповідних територіальних громад, необхідно звернутись до Черкаської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" для укладення договорів з розподілу природного газу.

Для отримання консультацій та відповідей щодо споживання та розподілу газу можна звертатися до кол-центру підприємства за телефонами: 066-300-2-888 (Vodafone); 098-300-2-888 (Kyivstar); 093-300-2-888 (Lifecell); 057-708-01-87 (Укртелеком); 056-747-36-35 (Укртелеком).

За інформацією Черкаської обласної військової адміністрації