Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Засідання обласного оперативного штабу

Подання декларацій в умовах воєнного стану

Завершується підготовка та розпочинається опалювальний сезон 2023-2024 років. Ситуацію, яка наразі склалася у житлово-комунальному господарстві активно обговорювали на виїзному засіданні обласного оперативного штабу.

Відкрив засідання Антон ЦАРЮК, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації. В роботі взяли участь начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія БАНДУРКО, голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО, заступники районної державної адміністрації та районної ради, голови територіальних громад, керівники підприємств житлово-комунального господарства, енергетичного комплексу та соціальної сфери.

Практично усі громади Черкаського району готові до опалювального сезону, з врахуванням особливих умов під час воєнного стану в країні, про що поінформували міські та сільські голови. Звичайно є ряд поточних проблем над якими продовжують працювати.

Алевтина ПОДКОПАЄВА, заступник директора департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва Черкаської обласної державної адміністрації наголосила на поліпшенні комунікації територіальних громад з органами виконавчої влади - це є дуже важливим завжди, і особливо важливим під час воєнного стану в країні.