Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Живі доки пам'ятаємо… День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Живі доки пам'ятаємо… День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дев'ятий рік захисту незалежності, дев'ятий рік Україна майже щодня втрачає найкращих синів і дочок: видатних спортсменів, письменників, режисерів, істориків, археологів,  медичних працівників, депутатів різних рівнів, пілотів та капітанів кораблів, які вимушено стали військовими, професійних військових…..

Ціна незалежності завжди занадто висока. Українці не вагаючись її сплачують - віддають власні життя, захищаючи суверенітет, відстоюючи право власного вибору, вільного майбутнього своїх дітей і онуків.

Нетлінна, незгасна пам'ять про захисників і захисниць, кривава історія України, які мають передаватися у спадок: Іловайськ, Дебальцеве, Донецький і Луганський аеропорти….. величезні і невеликі, але не менш болючі втрати молодих людей, які мали б виховувати таких же самовідданих патріотів. Не судилося… Війна колись закінчиться, але вони ніколи не повернуться!

Пам'ятаємо, сумуємо разом з рідними. 

Вічна пам'ять захисникам і захисницям. Вічна слава Героям!

З повагою Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО