Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Соціальні питання: реальність та перспективи врегулювання

Соціальні питання: реальність та перспективи врегулювання

У Черкаському районі відбулася робоча зустріч Наталії КРАВЧЕНКО, першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації, Руслана ЧИКАЛА, директора департаменту соціального захисту населення з представниками соціального захисту органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації. У роботі взяли участь Микола ТУРИК, заступник голови Черкаської районної державної адміністрації, Олександр ГОНЧАРЕНКО, заступник голови Черкаської районної ради, сільські голови та відповідальні фахівці з питань соціального захисту.

На зустрічі обговорено питання організації роботи та соціального супроводу військовослужбовців, родин військовослужбовців, які загинули та безвісти відсутніх. Головною метою зустрічі було означення існуючих проблем та шляхи їх вирішення, а також систематизація та уніфікація роботи органів місцевого самоврядування, напрацювання однотипних механізмів вирішення проблем людей, які першочергово на це заслуговують.

Не менш важливим було питання проживання, працевлаштування та вирішення інших проблем внутрішньо переміщених осіб. Люди, які втікали від війни теж потребують соціальної і моральної підтримки. На вирішення цих питань і направлені зусилля державних установ.