Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З Національним святом Конституції, польський народе!

	З Днем Конституції польський народе!

Першою у світі була українська Конституція - Конституція Пилипа Орлика (1710 рік), другою – американська Конституція (1787 рік). У 1791 році була ухвалена третя Конституція - у Польщі.

Поза законом був оголошений день Конституції у Польщі гітлерівцями та комуністичною владою СРСР, які всевладно керували в післявоєнній Польщі. Не вітав це свято й соціалістичний уряд Польщі, але патріотично налаштовані поляки продовжували виборювати свої права. І тільки у 1990 Свято Конституції третього Травня було відроджене й офіційно оголошене державним.

Щиро вітаємо зі святом країну, яка пройшла нелегкий шлях становлення після тоталітарного режиму, і попри власні проблеми, від перших днів війни підтримує Україну, приймаючи у себе людей, які вимушені покинути своє житло на території бойових дій. Підтримує Польща і українців в Україні, які потерпають від війни з росією, надаючий гуманітарну та благодійну допомогу.

Дякуємо полякам за вклад у світову історію, відстоювання демократичних принципів і непідтримання завойовницької політики росії по відношенню до суверенних народів.

Бажаємо польському народу світлого майбутнього, миру і злагоди, позитивних емоцій.

Зі святом дружній народе! З Днем Конституції!

З повагою Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО