Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Засідання постійних комісій у Черкаській районній раді

Перед початком роботи сесійного засідання всі питання проходять ретельне вивчення у профільних постійних комісіях.

Засідання постійних комісій у Черкаській районній раді Засідання постійних комісій у Черкаській районній раді

На розгляд постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради, яку очолює Олексій СОБКО, було внесено вісім питань. Важливими були програми, які стосувалися затвердження заходів та підтримки військових органів. Не менш важливими було формування списків присяжних для Канівського та Смілянського міськрайонних судів, доповнення списку присяжних Черкаського районного суду. Адже без участі присяжних не можливий розгляд справ про обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною; визнання особи безвісно відсутньою чи померлою; усиновлення; надання особі психіатричної допомоги в примусовому порядку; примусову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу. У кримінальних справах розглядають справи про злочини, за які передбачено довічне позбавлення волі.

Також були технічні питання, які виникають у зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутатів районної ради.

Засідання постійних комісій у Черкаській районній раді

На засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв’язку, комунальної власності та державної регуляторної політики, яку очолює Віталій ПЕТРОВ, крім питань, які вносилися на розгляд сесії вивчали та узгоджували штатні розписи, кошториси доходів і витрат комунальних підприємств.

Всього розглянули сім питань.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та економічного розвитку, голова комісії Людмила КОРОЛЬ, вивчала звіт про виконання районного бюджету Черкаського району за 2022 рік, а також ретельно працювала над питанням внесення змін до районного бюджету Черкаського району.

Засідання постійних комісій у Черкаській районній раді Засідання постійних комісій у Черкаській районній раді