Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Нарада у військовій адміністрації

Нарада у військовій адміністрації

Сьогодні у Черкаській районній військовій адміністрації відбулася нарада за участі голови районної ради Олександра ВАСИЛЕНКА, представників Черкаського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, міських, сільських голів, відповідальних за ведення військового обліку та представників Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Відкрила нараду начальник районної військової адміністрації Валерія БАНДУРКО, яка висловила щирі слова вдячності Збройним Силам України.

Вшанували хвилиною мовчання пам'ять мужніх захисників.

Разом з представниками Черкаського ТЦК та СП обговорили нещодавно затверджені Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів та Порядок бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану.

Нарада у військовій адміністрації

Не менш важливим було питання функціонування освітньої галузі Черкаського району. Голови громад поінформували про ситуацію з облаштуванням укриттів на території шкіл і дошкільних закладів та про організацію навчального процесу.

Представники Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України запропонували головам громад укласти меморандум про співпрацю щодо першочергового забезпечення внутрішньо переміщених осіб найнеобхіднішим. Крім продуктів харчування, засобів гігієни, побутової техніки реалізовується також програма щодо надання буржуйок, дров, сокир та вогнегасників. Також можлива допомога інвалідам, багатодітним родинам, членам сімей загинувших на війні тощо.