Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Набув чинності оновлений Порядок бронювання військовозобов’язаних

Набув чинності оновлений Порядок бронювання військовозобов’язаних

Цей Порядок визначає механізм бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Бронювання військовозобов’язаних здійснюється згідно з рішенням Мінекономіки за списками військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання, погодженими Генеральним штабом Збройних Сил. Заброньованим військовозобов’язаним надається відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації.

Військовозобов’язані, які займають посади державної служби категорій “А” та “Б”, керівники міністерств та їх заступники, керівники державних органів, органів державного управління, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, та їх заступники, керівники самостійних структурних підрозділів таких органів та їх заступники, а також працівники патронатних служб підлягають бронюванню незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності.

Військовозобов’язані, які займають посади першої — четвертої категорій посад в органах місцевого самоврядування, підлягають бронюванню незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності.

Підлягають бронюванню військовозобов'яні, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань та які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Погоджені Генеральним штабом Збройних Сил списки подаються Мінекономіки. За результатами перевірки списків Мінекономіки приймає рішення про бронювання військовозобов’язаних та надсилає його органам державної влади, іншим державним органам, якими подано списки, а також Генеральному штабу Збройних Сил.

Генеральний штаб Збройних Сил доводить зазначене рішення до відома відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Роботодавці видають військовозобов’язаному витяг із зазначеного рішення, завірений підписом керівника та печаткою та надсилають до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, де військовозобов’язаний перебуває на військовому обліку повідомлення про бронювання військовозобов’язаного для зарахування його на спеціальний військовий облік.

Надана відстрочка підлягає анулюванню у разі: закінчення строку її дії; завершення підприємством, установою, організацією виконання мобілізаційного завдання (замовлення) або його скасування, завершення виробництва товарів, виконання робіт і надання послуг для забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань; позбавлення підприємства, установи і організації статусу критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період; ліквідації органу державної влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації; звільнення військовозобов’язаного з органу державної влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації.

Ознайомитися з постановою можна ТУТ