Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Про верифікацію деяких реєстрових даних

Верифікації деяких реєстрових даних

04 січня поточного року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про проведення верифікації деяких реєстрових даних". Дана постанова передбачає шість етапів проведення верифікації (збору та перевірки достовірності) інформації про фізичних осіб на підставі даних, що обробляються в державних інформаційних ресурсах. Починаючи з 3 лютого до 26 травня 2023 року пройде звіряння Державного демографічного реєстру з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків, Реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, Єдиною інформаційною базою даних про внутрішньо переміщених осіб, Державним реєстром актів цивільного стану громадян.

Верифікація буде стосуватися паспортних даних, місця проживання, громадянства, реєстраційного номера облікової картки платника податків, відомостей про малолітніх дітей тощо.

Реєстри перебувають у власності держави та використовуються для провадження дозвільної діяльності, надання адміністративних, соціальних та інших публічних послуг, провадження іншої управлінської діяльності та здійснення державного регулювання.

Для забезпечення військового обліку громадян України використовуватиметься Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Постановою Кабінету Міністрів №1487, яка набрала чинності 5 січня 2023 року, передбачено запровадження інформаційної взаємодії Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів з іншими Державними реєстрами.

Докладніше з постановою можна ознайомитися ТУТ