Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Професійне свято військовослужбовців, які носить прикордонні однострої

Професійне свято військовослужбовців, які носить прикордонні однострої

Сьогодні професійне свято відзначають дисципліновані і відважні військовослужбовці, які носить прикордонні однострої. Цей день прославляє роботу військовослужбовців Державної прикордонної служби України, які з гідністю приймають виклики сьогодення.

Захист державного кордону залишається важливим, почесним та одним із найвідповідальніших обов’язків. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі національної безпеки. З початком російської агресії саме прикордонники першими взяли на себе найважчі удари, і продовжують захищати країну, демонструючи мужність і героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність і бойове братерство. Україна поверне кордони зі спокійним горизонтом і чистим небом!

Щира вдячність Вам за патріотизм, вірність присязі і військовому обов’язку. Бажаємо завжди мати міцне здоров’я, високий бойовий дух, надійних товаришів за спиною і повернутися додому неушкодженими!

Низько вклоняємося та схиляємо голови у скорботі, вшановуючи пам’ять воїнів-прикордонників, які віддали своє життя за свободу України. Будьмо гідними їх пам'яті!

Слава воїнам-прикордонникам!

Слава Україні!

З повагою Голова Черкаської районної ради                        Олександр ВАСИЛЕНКО