Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

26 грудня 2013 року відбулася тридцять перша сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Микола Смірнов

26 грудня 2013 року відбулася тридцять перша сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Микола Смірнов 26 грудня 2013 року відбулася тридцять перша сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Микола Смірнов

26 грудня 2013 року відбулася тридцять перша сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Микола Смірнов. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Костиря, депутат обласної ради Василь Крот, представники установ та підприємств району, очільники сільських, селищної громад.

Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду питань.

На сесії було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік , про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили програми: підтримки господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2014-2017 роки, «Комунальні ліси Черкащини» в Черкаському районі на 2014-2018 роки.

Значна увага в ході засідання була приділена розгляду прийнятих раніше районних програм, зокрема: розвитку галузі овочівництва Черкаського району на 2011-2015 роки; забезпечення потреб району в продовольчому зерні на 2008-2015 роки; районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2015 роки; поліпшення матеріально – технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності Черкаського району на 2013 – 2015 роки; оздоровлення та відпочинку дітей Черкаського району на 2009-2013 роки та інші.

На порядок денний було внесено ряд питань комунальної власності, серед яких продовження контракту з керівником редакції районного радіомовлення, призначення начальника Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради і інші.

Широкого обговорення набуло питання про суспільно-економічну ситуацію в селищі Ірдинь, яка склалася на ДП «Черкаситорф»: виробництво практично припинено, не сплачується заборгованна заробітна плата, платежі до бюджету, єдиний соціальний внесок. З даного питання виступили Ірдинський селищний голова Олександр Максимов, перший заступник начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській областіЮрій Кучеренко. Зважаючи на те, що підприємство «Черкаситорф» має державну форму власності, депутати вирішили направити лист-клопотання до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради.

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради