Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Сьогодні День пам'яті та примирення

День пам'яті та примирення

8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла «Акт про беззастережну капітуляцію» Збройних сил Нацистської Німеччини. Україна разом з Європою та світом 8 та 9 травня відзначає Дні пам’яті та примирення, вшановуючи подвиг Українського народу та усіх борців проти нацизму, їх визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

На сьогодні це історичні події, які повинні пам’ятати, уроки яких повинні враховувати. З плином часу переосмислено події Другої світової війни, розвінчано багато радянських історичних міфів, але не можуть бути забутими злочини проти людяності, скоєні у роки війни.

Та головне - не повинна згаснути пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань.