Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президент України переконаний у необхідності модернізації системи пенсійного забезпечення задля збільшення розміру пенсій

Президент України переконаний у необхідності модернізації системи пенсійного забезпечення задля збільшення розміру пенсій

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності проведення пенсійної реформи, що дозволить істотно збільшити розмір пенсій.

– Те, що ми обіцяли, що ми будемо поступово збільшувати пенсії, – ми це робили і робимо з перших днів, як тільки прийшли до влади, – сказав Віктор Янукович у розмові з представниками ЗМІ під час робочого візиту до Донецької області.

За словами Глави держави, за останні три роки пенсії було збільшено на 42%, однак цього недостатньо. «Напевно, це мало, хотілося б набагато більше», – сказав Віктор Янукович.

Президент нагадав, що зараз в Україні діє солідарна пенсійна система, що базується на відрахуваннях кожного працюючого до Пенсійного фонду. А в країні, зазначив він, сьогодні близько 16,5 мільйонів працюючих і близько 14,5 мільйонів пенсіонерів.

«Тому модернізувати пенсійну систему, робити реформу пенсійного забезпечення нам потрібно обов’язково», – підкреслив Глава держави.

На його думку, цю роботу слід проводити прозоро з обов’язковим інформуванням населення. «Це досвід, який мають високорозвинені країни. Для цього потрібен час», – сказав він.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради