Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Міндоходів та Асоціація платників податків спільно розвиватимуть підприємництво

Міндоходів та Асоціація платників податків спільно розвиватимуть підприємництво

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що Міністерство доходів та зборів України та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» підписали Меморандум про співробітництво.

За словами Міністра доходів і зборів О. В. Клименка, такий формат співпраці є дієвим та ефективним як для платників податків, так і для держави.

Згідно з Меморандумом, сторони працюватимуть над створенням сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні, забезпечуватимуть контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, а також запобігатимуть правопорушення податковій та митній сферах.

Крім того, Міндоходів та АППУ створять спільну постійно діючу Узгоджувальну комісію щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування, яка розглядатиме та аналізуватиме конфліктні ситуації, що виникли між платниками та структурними підрозділами Міністерства у процесі сплати та адміністрування податків і зборів, а також сприятиме їх вирішенню у правовому полі.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області