Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

День працівників освіти

22 жовтня з нагоди святкування Дня працівника освіти у Будинку вчителя відбулася урочиста церемонія вручення нагород, Почесних грамот Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації 2 жовтня з нагоди святкування Дня працівника освіти у Будинку вчителя відбулася урочиста церемонія вручення нагород, Почесних грамот Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації

2 жовтня з нагоди святкування Дня працівника освіти у Будинку вчителя відбулася урочиста церемонія вручення нагород, Почесних грамот Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації.

Очільники району вручили освітянам району нагороди за високі досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у справу розбудови районної освіти та з нагоди Дня працівника освіти.

У вітальному слові голова ради Микола Смірнов сказав: «Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити, вона вимагає великого доброго серця, чуйності і неодмінно любові до дітей. Мудрість гласить, що в світі є лише одна професія від Бога – це вчитель, всі ж інші професії – від учителя».

У день професійного свята звучало багато теплих і добрих слів про вчителів – ветеранів, які у свій час зробили великий внесок у розвиток освіти району.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради