Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

27 вересня 2013 року відбулася двадцять шоста сесія Черкаської районної ради

27 вересня 2013 року відбулася двадцять шоста сесія Черкаської районної ради 27 вересня 2013 року відбулася двадцять шоста сесія Черкаської районної ради

27 вересня 2013 року відбулася двадцять шоста сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Микола Смірнов. Окрім депутатів, у пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Костиря, депутат обласної ради Василь Крот, представники установ та підприємств району, очільники сільських, селищної громад.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

На порядок денний було внесено ряд питань, серед яких одними із основних стали питання «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2013 року», «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 № 21-3/VI «Про районний бюджет на 2013 рік» та «Про внесення змін до «Програми надання фінансової підтримки хворим району нефрологічного профілю, які потребують проведення процедури гемодіалізу на 2013 рік».

Значна увага в ході засідання була приділена розгляду прийнятих раніше районних програм, зокрема, районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки, програми розвитку молочного скотарства Черкаського району на 2011-2020 роки, районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки.

З-поміж іншого депутати також затвердили інформацію про роботу місцевої пожежної охорони Черкаського району за 8 місяців.

Затвердили депутати і звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, який представила її голова, депутат районної ради Ніна Підгора.

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради.

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради