Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

27 вересня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов

27 вересня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов 27 вересня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов

27 вересня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонується внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Першим питанням депутати розглянули хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району за І півріччя 2013 рік. Начальник управління економіки райдержадміністрації Олена Танцюра представила членам президії досягнуті показники економічного розвитку району за І півріччя 2013 рік.

Наступним питанням члени президії заслухали звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, депутата районної ради Ніни Підгори.

Депутати заслухали питання про районну цільову програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2013 рік, проект якої презентував заступник начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області Юрій Кучеренко. Прийняття цієї програми необхідне для надання більш якісних інформаційних послуг, умов обслуговування населення та платників податків.

Наступним питанням стало внесення змін до районного бюджету на 2013 рік. Їх до уваги присутніх представив начальник фінансового управління райдержадміністрації , депутат районної ради Сергій Степанюк. За словами доповідача, відповідно до рішення сесії обласної ради районному бюджету надано субвенцію з обласного бюджету в сумі 111,0 тис.грн. на освітлення вулиць сільських населених пунктів.

Також члени президії районної ради заслухали хід виконання та внесення змін до окремих районних програм, розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності.

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та були запропоновані на розгляд 26 сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради