Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Український АПК здатний забезпечити продовольчу безпеку країни, - Сергій Арбузов

Український АПК здатний забезпечити продовольчу безпеку країни, - Сергій Арбузов

Вітчизняний агропромисловий комплекс здатний не тільки забезпечити продовольчу безпеку країни, а й активізувати зовнішню торгівлю. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов під час засідання Уряду, яке пройшло під його головуванням 24 липня 2013 року.

Він зазначив, що такий підхід, перш за все, дає можливість громадянам купувати сільськогосподарські товари за доступними цінами. Адже, крім рекордного врожаю зернових, в країні спостерігається зростання показників і в інших галузях сільського господарства.

«Уряд обгрунтовано очікує відновлення економічного зростання вже восени. Отже, бюджет отримає адекватні додаткові надходження. Ми очікуємо деяке поліпшення ситуації на зовнішніх ринках. Це сприятиме розширенню експорту та формуванню позитивної динаміки більшості основних видів економічної діяльності: промисловості, транспорту, оптової торгівлі», - додав Сергій Арбузов.

До того ж, сприятливі погодні умови зумовили зростання врожайності зернових культур на третину в порівнянні з минулим роком - очікується, що Україна отримає рекордний урожай.

«Обсяги тваринництва також продовжують збільшуватися стабільними темпами (5,2% за січень-червень). З початку року в Україні зросло виробництво яловичини (на 1,4%), свинини (7,1%), курятини (14,2%). Те, що українські виробники курятини отримали можливість експортувати свій товар в європейські країни, сприяє розширенню географії експорту. Цього року Україна має всі шанси увійти до десятки світових лідерів з експорту курятини», - прогнозує Перший віце-прем'єр.

Також, переконаний Сергій Арбузов, позитивний вплив на економічну динаміку надасть і реалізація Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Її виконання створить умови для стимулювання розвитку внутрішнього ринку і внутрішнього виробництва.

«Уряд розуміє, що сьогодні потенціал зростання економіки України обмежений зовнішніми факторами, тому в своїй подальшій діяльності пріоритетом буде визначати розвиток внутрішнього виробництва», - додав Сергій Арбузов.