Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Дзюдоїсти районної ДЮСШ «Мрія» серед призерів чемпіонату міста

5 грудня місто Черкаси приймало учасників Всеукраїнського турніру та відкритого Чемпіонату міста Черкаси з дзюдо серед юнаків і дівчат присвячений 72-ій річниці визволення м. Черкаси від німецько-фашистських загарбників.

Змагання проводилися в палаці Спорту «Будівельник». До загальної кількості учасників (250) приєдналися дзюдоїсти районної ДЮСШ «Мрія» і виступили на думку тренера Олега Джулая, досить успішно.

А саме : ІІ місце виборола Чабаненко Каріна у ваговій категорії 32 кг. Серед учасників вагової категорії 30 кг Атамась Ангеліна та Бондар Анастасія зайняли ІІІ місце, а Атамась Анастасія стала п’ятою.

Переможцем серед юнаків у ваговій категорії 28 кг став Клименко Антон, серед дівчат в цій категорії В’юник Анастасія посіла ІІІ місце.

П’яті місця вибороли Сезоненко Валерія (в.к. 25 кг) та Цип’ящук Богдан (в.к. 23 кг).

Бажаємо тренеру та спортсменам нових перемог!