Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

27 березня 2013 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

27 березня 2013 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

27 березня 2013 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань екології та використання природніх ресурсів та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин на якому розглянуто подання Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури «Про усунення порушень чинного водного та земельного законодавства».

Комісії рекомендували районній державній адміністрації відповідно до пункту 1 частини першої статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання Закону України «Про затвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період 2021 року» внести на розгляд чергової сесії районної ради програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року на території Черкаського району.

Крім цього комісії розглянули звернення сільського голови с. Худяки щодо передачі земель в оренду в адмінмежах Худяківської сільської ради, про надання погодження Червонослобідській сільській раді та БОЕКП «Агроекологія» для отримання спеціального дозволу на геологічне вивчення в тому числі дослідно-промислову розробку родовища прісних підземних вод, а також про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОП Баласаяна В.С. в адмінмежах Білозірської сільської ради.

В роботі комісій взяв активну участь заступник голови районної ради Володимир Андрійович Орел.

 

Юридичний відділ виконавчого
апарату районної ради