Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

20 березня 2013 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Анатолійовичем Черевком провів нараду з сільськими головами

20 березня 2013 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Анатолійовичем Черевком провів нараду з сільськими головами 20 березня 2013 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Анатолійовичем Черевком провів нараду з сільськими головами

20 березня 2013 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Анатолійовичем Черевком провів нараду з сільськими головами «Мошнівського куща» на базі Мошнівської сільської ради, метою якої було обговорення та окреслення плану дій по реалізації ряду питань.

Першим питанням, яке озвучив Микола Іванович, було благоустрій територій сільських рад. Він наголосив, що вже зараз потрібно приступити до облаштування населених пунктів, щоб до травневих свят всі роботи по благоустрою підвідомчих територій були виконані.

Також голова районної ради нагадав, що до 1 квітня потрібно подати декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовими особами та депутатами сільських рад.

У ході наради обговорено Положення по проведення щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду, затверджене рішенням районної ради 5 березня поточного року. Микола Іванович звернувся до голів з проханням взяти активну участь у конкурсі і завчасно направляти конкурсні матеріали конкурсній комісії, згідно з переліком.

Наступним питанням розглянули заходи до 200-річчя Т.Г.Шевченка та 60-річчя утворення Черкаської області, про що поінформували присутніх працівники відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

Окремо голова районної ради Микола Іванович Смірнов зупинився на завданнях, які визначені Законом України №4836-VI «Про загальнодержавну цільову програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року», на першому етапі якої передбачено визначення меж прибережних смуг згідно з проектами землеустрою, насамперед на водних об’єктах, що є джерелами питного водопостачання. Цією програмою рекомендовано органам місцевого самоврядування затвердити місцеві програми щодо розвитку водного господарства, а також передбачити кошти для їх виконання.

Під час наради ознайомили присутніх з новими соціальними ініціативами Президента України Віктора Федоровича Януковича під назвою: «Діти – майбутнє України», які озвучені на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 07.03.2013.

По закінченню наради були прийняті відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації виконавчого апарату
районної ради