Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

28 лютого 2013 року та 5 березня 2013 року відбулося засідання чергової двадцять третьої сесії районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Миколи Смірнова.

28 лютого 2013 року та 5 березня 2013 року відбулося засідання чергової двадцять третьої сесії районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Миколи Смірнова

28 лютого 2013 року та 5 березня 2013 року відбулося засідання чергової двадцять третьої сесії районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Миколи Смірнова. У роботі сесії взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, депутати обласної ради Василь Крот, Наталія Старікова, сільські, селищний голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

Було розглянуто та затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2012 рік та внесено зміни до районного бюджету на 2013 рік, про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

Крім цього народні обранці внесли зміни до плану роботи районної ради на перше півріччя 2013 року.

Депутатський корпус ухвалив програму розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2013-2014 роки; програму соціальної допомоги одиноким непрацездатним громадянам та малозабезпеченим верствам населення району на 2013-2016 роки; районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки; районну програму розвитку загальної середньої освіти Черкаського району на 2013-2015 роки; програму поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності Черкаського району на 2013-2015 роки. 

На наступну сесію перенесено затвердження програми розвитку земельних відносин у Черкаському районі на 2013-2020 роки.

Також депутати заслухали хід виконання окремих районних програм.

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності.

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради.

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради