Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

27 лютого 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов

27 лютого 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов

27 лютого 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов.

Зауважимо, що на порядок денний засідання було внесено майже три з половиною десятки важливих різногалузевих питань. Попередньо вони були розглянуті на засіданнях профільних постійних комісій районної ради, та, незважаючи на це, окремі з них викликали різні думки й активну дискусію.

Таким чином, на двадцять третю сесію районної ради, яка відбудеться завтра – 28 лютого 2013 року, внесено ряд питань про виконання районних програм: економічного і соціального розвитку району на 2012 рік; підвищення безпеки дорожнього руху на території Черкаського району на 2008-2012 роки; створення у приміщенні ДПІ у Черкаському районі Центру обслуговування платників податків на 2012 рік; розвитку малого підприємництва Черкаського району на 2011-2012 роки; підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району на 2011-2015 роки» за 2012 рік; поліпшення медичного, соціального, побутового та комунального обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012 рік та інші.

Крім цього, президія рекомендувала на розгляд сесії десять нових районних програм.

У ході розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 №21-2/VІ «Про районний бюджет на 2013 рік» члени президії заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації, депутата районної ради Сергія Степанюка та підтримали проект відповідного рішення до розгляду на сесії. Варто зазначити, що під час розгляду питання про Програму розвитку загальної середньої освіти Черкаського району на 2013-2015 роки, члени президії звернули увагу начальника відділу освіти районної державної адміністрації Анатолія Шовкопляса на проблемне питання вакантної посади директора Думанецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та на те, що велика кількість дітей з села Думанці їздить на навчаються в школу села Чорнявка. Якщо дана ситуація не буде вирішена найближчим часом, то постане питання закриття Думанецької школи. 

Серед інших питань, які буде внесено на розгляд сесії, ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради