Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Спортсмени районної ДЮСШ «Мрія» взяли участь в Всеукраїнських змаганнях із спортивного орієнтування

З 19 по 30 березня м. Цюрупинськ Херсонської області приймав учасників Всеукраїнських змагань із спортивного орієнтування «Кубок Олешшя» та Кубку України, чемпіонат України серед ДЮСШ зі спортивного орієнтування. На Херсонщину приїхали позмагатися близько 400 орієнтувальників із 15-ти областей України.

Досить високі результати показали спортсмени Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». За три дні боротьби на Кубку Олешшя черкасьці вибороли такі місця : І місце - Анастасія Хворостян, бронза у Катерини Пащини, Вадима Петровича, Володимира Царенка, Катерини Папуші.

Як зазначив тренер спортсменів Дмитро Козачинський, Кубок Олешшя був завершальним етапом підготовки до виступу на Чемпіонаті України. А вже 26 березня змаганнями на середніх дистанціях розпочався Чемпіонат України. Орієнтувальники ДЮСШ «Мрія» із села Худяки ( тренер – Юлія Литвиненко) посіли наступні місця : Карина В`юник – друге, Катерина Папуша – двічі бронзова призерка та Чемпіонка України на спринтерській дистанції. Також, Катерині Папуші вдалося виконати норматив кандидата у Майстри спорту України.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим початком сезону.