Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Щотижнева нарада з працівниками виконавчого апарату та керівниками комунальних підприємств районної ради

8 жовтня 2012 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов провів щотижневу нараду з працівниками виконавчого апарату та керівниками комунальних підприємств районної ради.

На нараді одним з основних обговорено питання підготовки до чергової XIХ сесії Черкаської районної ради VI скликання, яка скликається 23 жовтня 2012 року.

У ході наради голова районної ради заслухав інформацію керівників районних комунальних підприємств про роботу за минулий тиждень та перспективні плани на наступний. Директор СКП «Райліс» Курінний Віталій Іванович зазначив, що на порядку денному розглядається питання щодо взяття на баланс та приведення в належний вигляд базарної площі в селі Яснозір΄я.

Під час обговорення питання роботи комунального підприємства теплових мереж Черкаського району (директор – Стеблина В.Г.) Микола Іванович акцентував увагу на тому, що опалювальний сезон повинен розпочатись вчасно, згідно з вказаними термінами.

Начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Шакун Ігор Борисович ознайомив присутніх з новими тенденціями застосування на практиці чинного законодавства в органах місцевого самоврядування, озвучених під час тематичного семінару по підвищенню кваліфікації за професійною програмою для уперше прийнятих на службу в органи місцевого самоврядування посадових осіб районних рад.

На завершення наради Смірнов Микола Іванович обговорив з керівниками районних комунальних підприємств та керівниками відділів виконавчого апарату районної ради поточні завдання на робочий тиждень та дав відповідні доручення.