Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вісімнадцята сесія Черкаської районної ради

15 серпня 2012 року відбулася вісімнадцята сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Микола Смірнов. Окрім депутатів, у пленарному засіданні взяв участь голова районної державної адміністрації Євген Влізло, депутат обласної ради Крот Василь Іванович, представники установ та підприємств району, очільники сільських громад.

На порядок денний було внесено ряд питань, серед яких одними із основних стали питання «Про районну програму, спрямовану на протидію поширенню наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012-2015 роки» та «Про програму знешкодження непридатних, невідомих та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин у Черкаському районі на 2012-2013 роки».

Значна увага в ході засідання була приділена розгляду районних програм, зокрема, програми оздоровлення та відпочинку дітей Черкаського району на 2009-2013 роки, розвитку галузі молочного скоратства Черкаського району на 2011-2020 роки та про програму соціальної допомоги одиноким непрацездатним громадянам та малозабезпеченим верствам населення району на 2012 рік.

З-поміж іншого депутати також затвердили зміни до рішення районної ради від 29.12.2011 №13-2/VI «Про районний бюджет на 2012 рік».

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли позитивні рішення.

Переглянути рішення вісімнадцятої сесії