Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





 

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради:

Голова
1. Собко Олексій Петровичx, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Заступник голови комісії 
2. Хоменко Роман Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Секретар комісії
3. Скіць Станіслав Миколайович, Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

Члени комісії:
4. Булатецький Микола Іванович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

5. Глушко Людмила Володимирівна,  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

6. Магльована Аліна Геннадіївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

7. Наустінов Віктор Олександрович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

8. Плохута Ольга Іванівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!"

 

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та економічного розвитку:

Голова
1. Король Людмила Вікторівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Заступник голови комісії
2. Шамрай Олександр Григорович, Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

Секретар комісії 
3. Осейко Людмила Семенівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Члени комісії:
4. Клименко Володимир Андрійович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

5. Латенко Василь Миколайович, Політична партія Всеукраїнське об`єднання "Батьківщина"

6. Матяшенко Роман Олексійович, Політична Партія "ГОЛОС"

7. Михальченко Ольга Петрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!"

8. Романько Василь Григорович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

9. Сухенко Анна Вікторівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

10. Федірко Геннадій Михайлович, Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

11. Цьопа Богдан Анатолійович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

 

 

Постійна комісія з питань агропромислового
комплексу, земельних відносин, екології та використання природніх ресурсів :

Голова
1. Тур В’ячеслав Іванович, Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

Заступник голови комісії 
2. Прилепська Олена Андріївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Секретар комісії 
3. Мартиненко Олександр Григорович, Радикальна партія Олега Ляшка

Члени комісії:
4. Бабіч Олег Ігорович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

5. Дяченко Богдан Іванович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

6. Зайва Лідія Романівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

7. Куницький Микола Прокопович, Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

8. Лєпьошкіна Ірина Михайлівна, Радикальна партія Олега Ляшка

9. Міняйло Олена Олександрівна, Політична Партія "ГОЛОС"

10. Могильний Василь Григорович, Політична партія Всеукраїнське об`єднання "Батьківщина"

11. Несененко Альона Олександрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12. Уколов Роман Петрович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

13. Щербина Євгеній Сергійович, Політична партія Всеукраїнське об`єднання "Батьківщина"

 

 

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, культури, молоді, спорту та   соціального забезпечення:

Голова
1. Бондаренко Віталій Олександрович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Заступник голови комісії 
2. Руснак Таїсія Григорівна, Політична партія Всеукраїнське об`єднання "Батьківщина"

Секретар комісії 
3. Здоренко Жанна Іванівна, Радикальна партія Олега Ляшка

Члени комісії:
4. Гайда Ігор Олегович, Політична Партія "ГОЛОС"

5. Горьова Наталія Василівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

6. Дзюба Андрій Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" 

7. Завалко Тетяна Анатоліївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!"

8. Кравченко Галина Олександрівна, Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

9. Маліщук Лілія Миколаївна, Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

 

 

Постійна комісія з питань транспорту, зв'язку, комунальної власності та державної регуляторної політики:

Голова
1. Петров Віталій Олександрович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Заступник голови комісії 
2.Гончар Сергій Вікторович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ


Секретар комісії 
3. Лисенко Семен Юрійович, Політична Партія "ГОЛОС"

Члени комісії :

4. Вишиваний Валерій Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

5. Двірна Світлана Миколаївна, Політична партія Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина»

6. Дорошко Людмила Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

7. Заболотній Юрій Іванович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!"

8. Запорожець Анатолій Вікторович, Політична партія Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ"

9. Найдьон Микола Валентинович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

10. Панчук Олексій Олександрович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11. Поліщук Максим Валерійович, Радикальна партія Олега Ляшка

 

Повернутися до верхньої частини тексту