Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Для платників єдиного податку I та II групи останній день сплати авансових внесків припадає на 18 жовтня 2013 року

ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області наголошує, що відповідно до п. 295.1 ст. 295 Податкового кодексу України фізичні особи–підприємці - платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Враховуючи, що в жовтні двадцяте число припадає на неділю, а Податковим кодексом не передбачено перенесення строку сплати на перший робочий день після вихідних, то останній день сплати авансових внесків для платників єдиного податку І та ІІ групи – 18 жовтня 2013 року.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Відповідно до п. 295.3 ст. 295 Податкового кодексу України фізичні особи–підприємці - платники єдиного податку третьої та п’ятої груп сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Граничним терміном подання податкової декларації за ІІІ квартал 2013 року є 11 листопада 2013 року, а останнім днем сплати єдиного податку фізичними особами–підприємцями - платниками єдиного податку третьої та п’ятої груп є 19 листопада 2013 року.

Сплата єдиного податку фізичними особами–підприємцями – платниками єдиного податку здійснюється за місцем їх податкової адреси.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області