Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Митники Міндоходів склали 157 протоколів про порушення митних правил на 16 млн. гривень

За матеріалами 16 справ вилучені предмети правопорушень на суму 1,3 млн. грн. З початку року накладено штрафи на суму 535 тис. грн. Про це поінформував начальник Черкаської митниці Міндоходів Юрій Гвоздій.

Черкаська митниця Міндоходів в межах своєї компетенції приймає активну участь у виконанні Програми профілактики злочинності в Черкаській області на 2011-2015 рр. Так, цього року за підслідністю до правоохоронних органів направлено 6 повідомлень про виявлені ознаки кримінальних правопорушень. По 3 з них – за фактами ухилення від сплати податків порушено кримінальні провадження.

Поряд з цим, проводиться значна робота з виявлення та профілактики адміністративних порушень митних правил і значна просвітницька робота серед суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян. Консультації з актуальних питань податкового та митного законодавства платники можуть отримати, звернувшись до найближчого сервісного центру, який працює при ДПІ ГУ Міндоходів в області. Обслуговування з цих питань в он-лайн режимі проводиться на Черкаському інформаційно-діловому порталі за адресою www.city.ck.ua. За наявності проблемних питань щодо оподаткування слід звернутися за номером сервісної лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області