Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Питання щодо врахування переплат по єдиному внеску

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області нагадує, що з 1 жовтня 2013 року всі процедури щодо прийняття та оброблення звітності обліку сплати єдиного внеску здійснює Міністерство доходів і зборів України.

Водночас залишки коштів по єдиному соціальному внеску, які обліковувалися на рахунках Пенсійного фонду України автоматично перейдуть на рахунки Міністерства доходів і зборів України згідно актів прийому-передачі даних.

Заяви на перекидку коштів з рахунків Пенсійного фонду України на рахунки Міністерства доходів і зборів України писати не потрібно.

Порядок сплати єдиного внеску передбачений Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, яка затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 455 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за №1622/24154.

Як повідомили у Головному управлінні Міндоходів у Черкаській області, процес обслуговування платників єдиного внеску побудований таким чином, щоб вони не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора. Для платників працює 22 сервісних центри, фахівці яких надають консультації і допомогу з питань сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подання звітності. Для оперативного вирішення проблемних питань платників діє сервісна лінія Головного управління Міндоходів в області за номером (0472) 33-91-34.

Передбачено і активне консультування платників єдиного внеску – інтернет-користувачів. Свої запитання щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування вони можуть поставити під час постійно діючих інтернет – семінарів ГУ Міндоходів на Черкаському інформаційно-діловому порталі: http://www.city.ck.ua/gna-consult/.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області