Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На минулому тижні за ініціативи ДПІ у Черкаському районі проведено семінар для платників податків Черкаського району з питань надання податкової звітності з ПДВ і акцизу, щодо обов’язкового застосування платниками єдиного податку РРО.

Начальник відділу оподаткування та контролю об’єктів і операцій Євгеній Письменний детально зупинився на заповненні декларації з податку на додану вартість. Звернув увагу що з березня декларація з ПДВ (за лютий 2015 року) та уточнюючі розрахунки подаються за новою формою.

Про особливості заповнення, подання декларації акцизного податку та актуальні питання справляння цього податку у 2015 році розповів начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Руслан Ткаченко.

Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 року, а підприємцями платниками єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року розповів головний державний інспектор відділу ІТ та обліку платників Олександр Чоботар.

Про останні зміни щодо єдиного соціального внеску та про порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) розповіла заступник начальника відділу доходів і зборів з фізичних осіб Наталія Бойко  

Фахівці ДПІ у Черкаському районі не тільки дали роз`яснення з актуальних тем, а й відповіли на всі питання платників.  

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області