Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Зі святом, відчайдушні воїни!

З пвагою до Нацгвардійців

З повагою вітаю з професійним святом військовослужбовців Національної Гвардії України, для яких служіння народу – обов’язок, покликання, найвища честь.

Висловлюю слова подяки відчайдушним воїнам, які боронить нашу рідну землю від російських військ. Вам довіряють люди, Вами пишається Україна!

Залишайтеся такими ж сміливими, сильними і цілеспрямованими!

Бажаю міцного здоров'я, залізного терпіння і хороброго духу!

Нехай мрії будуть легко досяжні, а удача знаходить Вас сама!

З повагою Голова Черкаської районної ради      Олександр ВАСИЛЕНКО

Щирі слова привітань працівникам СБУ

Щирі слова привітань працівникам СБУ

Щирі слова привітань працівникам Служби безпеки України, які своєю відданістю професійному обов'язку допомагають Україні залишатися незалежною.

Спеціальна робота накладає високу відповідальність за сьогодення і майбутнє України, вимагає професіоналізму і порядності, зобов’язує бути мужніми, відважними і уважними.

З нагоди професійного свята висловлюю вдячність за сумлінне виконання обов'язків та бажаю подальших професійних успіхів.

Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують кохання, злагода і благополуччя.

З повагою Голова Черкаської районної ради      Олександр ВАСИЛЕНКО

Цінуємо життя захисників

Черкаською районною державною адміністрацією, комунальними підприємствами Черкаської районної ради у співпраці із громадською організацією Наш Батальйон придбали і укомлектували 120 аптечок для військових, які їдуть на схід країни.

Сподіваємося, що це допоможе врятувати життя захисників і захисниць, які там, заради майбутнього українських дітей в Україні.

Аптечок на фронті багато не буває.

Разом зможемо більше. Доєднуйтеся.

Детальніше в соціальних мережах.

Дякуємо за допомогу і підтримку

Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО від імені депутатського корпусу висловлює щиру вдячність Геннадію Казиміровичу Лінєвичу - Голові Польського культурного центру за налагодження співпраці з Київсько-Житомирською дієцією Карітас-Спес.

Завдяки благодійній організації Карітес-Спес у Смілянській та Черкаській громадах реалізований черговий соціально значимий проєкт. Люди, які вимушено залишили свої домівки у місцях проведення бойових дій, та яких доля привела у Черкаський район, отримали найнеобхідніше: продукти харчування та засоби гігієни. 

Матеріальна та соціальна підтримка благодійних місій, служить на благо: допомагає відчути турботу і увагу родинам, які постраждали від війни.

Від щирого серця бажаємо благодійникам міцного здоров'я та благополуччя. Нехай доброта, щедрість і милосердя повертаються сторицею. Сподіваємося на подальшу співпрацю і взаєморозуміння.

Всесвітній день води – 2023 «Прискорення змін»

Всесвітній день води – 2023 «Прискорення змін»

Щороку 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води. Метою проведення даного заходу є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

Цьогоріч Всесвітній день води пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.

Вода є фундаментальною для всіх аспектів життя. Це має важливе значення для здоров’я та добробуту людини, виробництва енергії та їжі, здорових екосистем, адаптації до клімату, гендерної рівності та здоров’я, тощо. Доступ до безпечної води, санітарії та гігієни є правом людини, яке має ключове значення для здоров’я, гідності та процвітання кожного. Проте, мільярдам людей у всьому світі не вистачає безпечної питної води.

Протягом минулого року українці особливо відчули цінність води – чистої та безпечної, доступної кожному, оскільки багатьох з нас позбавили базового права людини – права на питну воду.

Детальніше...