Провели свої засідання постійні комісії районної ради

Опубліковано: П'ятниця, 22 лютого 2019, 14:30
Перегляди: 243

Провели свої засідання постійні комісії районної ради Провели свої засідання постійні комісії районної ради

22 лютого 2019 року провели свої засідання постійні комісії районної ради.

Так, постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів під головуванням голови комісії Анатолія Маринчака заслухала ряд питань, а саме: про виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2018 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2019 рік та про хід виконання у 2018 році «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаському районі на 2017 - 2021 роки».

В засіданні постійної комісії взяли участь начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Члени постійної комісії заслухали начальника управління економіки райдержадміністрації Володимира Гуню, який коротко проінформував присутніх щодо виконання та основних положень нової Програми.

Також, члени постійної комісії розглянули хід виконання у 2018 році «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаському районі на 2017 - 2021 роки» про які доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин.

Після обговорення, члени комісії вирішили схвалити дані питання та внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Провели свої засідання постійні комісії районної ради Провели свої засідання постійні комісії районної ради

Сьогодні також провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту. Вів засідання її голова Микола Гуськов.

Першим питанням присутні члени комісії розглянули проект рішення районної ради про виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2018 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2019 рік.

Потім члени комісії перейшли до другого питання та заслухали інформацію начальника Служби у справах дітей райдержадміністрації Людмили Северинчук про внесення змін до програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2018 роки, яка зазначила , що з метою захисту прав та захисту законних інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечити своєчасне виявлення таких дітей на території району, здійснення виїздів за місцем їх проживання та влаштування, надання необхідної допомоги з усунення складних життєвих обставин, відвідування дітей, які тимчасово влаштовані до спеціалізованих дитячих закладів просимо виділити кошти на реалізацію даної пункту програми.

Всі питання які розглянуті постійною комісіями районної ради, рекомендовані для внесення на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ