Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович





 

 

Постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування:

Голова
1. Нікіцький Роман Валерійович; Радикальна партія Олега Ляшка;


Заступник голови комісії 
2. Мартиненко  Олександр Григорович; Радикальна партія Олега Ляшка;


Секретар комісії
3. Петрович Ірина Вікторівна; Політична партія Всеукраїнське обєднання "Батьківщина";


Члени комісії:
4. Дарієнко Іван Йосипович; Народна Партія;

5. Деркач Олег Анатолійович; Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

6. Луговський Віталій Леонідович; Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" ;

7. Пантюхіна Ганна Анатоліївна; Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"  ;
8. Степанець Іван Володимирович; Політична партія Всеукраїнське обєднання "Батьківщина".

 

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення:

Голова
1. Костенко Світлана Миколаївна; Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії
2.  Костенко Сергій Олександрович; Політична партія "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП".


Секретар комісії 
3. Іващенко Ольга Григорівна; Народна Партія.


Члени комісії:
4. Будяк Іван Олексійович; Радикальна партія Олега Ляшка;
5. Грищенко Ірина Анатоліївна; Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";
6. Костів Василь Лук'янович; Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода".
7. Кужим Ніна Олександрівна; Політична партія всеукраїнське об'єднання "ЧЕРКАЩАНИ";
8. Нечаєнко Михайло Григорович; Народна Партія.

 

 

Постійна комісія з питань агропромислового
комплексу, земельних відносин, екології та використання природніх ресурсів :

Голова
1. Маринчак Анатолій Іванович; Народна Партія.

Заступник голови комісії 
2. Шимановський Володимир Михайлович; Політична партія Всеукраїнське об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ». 


Секретар комісії 
3. Костів Оксана Василівна; Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Свобода».


Члени комісії:
4. Демченко Володимир васильович; Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина";
5. Король Костянтин Леонідович; Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";
6. Ляшевський Іван Васильович; Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ»;

 

 

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, культури, молоді та спорту:

Голова
1. Гуськов Микола Володимирович; Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії 
2. Буднікова Ольга Володимирівна;Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" .


Секретар комісії 
3. Ткаченко Людмила Володимирівна; Народна Партія.


Члени комісії:
4. Ромащенко Віталій Васильович; Політична партія Всеукраїнське обєднання "Батьківщина";

5. Войченко Олег Іванович; Політична партія "УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП";
6. Лозін Олена Андріївна; Народна Партія;
7. Ненада Ігор Миколайович; Народна Партія;

 

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики:

Голова
1. Коренюк Петро Володимирович; Політична партія Всеукраїнське об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».

Заступник голови комісії 
2. Муцалханов Олександр Леонідович; Радикальна партія Олега Ляшка.


Секретар комісії 
3. Плохута Ольга Іванівна; Політична партія Всеукраїнське об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».

Член комісії :

4. Лакутін Володимир Олександрович; Партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

5. Пушанко Сергій Олександрович; Політична партія "УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП".

 

 

 

Повернутися до верхньої частини тексту