Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Якісні послуги центру обслуговування платників ДПІ у Черкаському районі.

Платники податків Черкаського району, а це – 2,3 тис фізичних осіб-підприємців та 1,1 тис юридичних осіб активно користуються послугами Центру обслуговування платників податків. З початку 2014 року фахівці ЦОПП ДПІ у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області надали більше 3,7 тисячі адміністративних послуг. Про це повідомив перший заступник начальника ДПІ у Черкаському районі Юрій Кучеренко.

В ЦОП зосереджені всі послуги, необхідні платникам податків, зокрема адміністративні послуги, а також консультативні та інформаційні. Також до функцій ЦОП належать функції прийняття податкової звітності.

Серед послуг, якими здебільшого цікавились платники, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Так, з початку 2014 року видано 1828 реєстраційних номерів.

Не менш популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку — 278 послуг, реєстрації книг обліку розрахункових операцій — 283 послуги та видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів — 100 послуг.

Варто відмітити, що у приміщенні ЦОП комп’ютери підключені до мережі Інтернет з завантаженим необхідним програмним забезпеченням, яке дозволяє здійснити повний цикл підготовки та відправки до ДПІ звітності. Організовано проведення тренінгів з платниками податків щодо подання звітності в електронному вигляді.

ДПІ у Черкаському районі ГУ 
Міндоходів у Черкаській області