Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проявіть громадянську позицію! Допоможіть армії! Сплатіть військовий збір!

Сім тисяч тридцять підприємств Черкаської області не доплачують військовий збір, виплачуючи своїм працівникам необґрунтовано занижену заробітну плату.

763 роботодавців виплачують зарплату нижчу за законодавчо встановлений мінімум (1218 грн.); а 6267 підприємств – виплачують нижчу за середню по області (2833 грн.).

Оскільки об’єктом оподаткування військовим збором є зокрема заробітна плата, виплати та винагороди, які роботодавець виплачує працівникові у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, занижуючи зарплату працівникам, посадові особи підприємств занижують одночасно й відрахування з податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску та військового збору.

Показувати у відомостях і звітах реальні зарплати, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників, особливо військовий збір, проявити свідому громадянську позицію й допомогти нашим бійцям в зоні АТО закликав несумлінних роботодавців начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.

Він поінформував, що наразі Черкаська область спрямувала до державного бюджету 26,3 млн.грн. військового збору, у т.ч. майже 7,2 млн.грн. у поточному місяці. «Але цей внесок може бути набагато більшим, якщо кожен платник проявить на ділі свою громадянську позицію. До того ж виплата реальних зарплат це й соціальний захист працівників, рідні і близькі яких задіяні в АТО», – відмітив В.Коломієць.

Серед найбільших платників військового збору в області: філія «Управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Азот», ПРАТ «Миронівська птахофабрика», ПАТ «Черкасиобленерго», Локомотивне депо станції ім. Т.Г.Шевченка.

«Я щиро дякую і найбільшим платникам збору, і всім небайдужим до сьогоднішньої непростої ситуації в Україні черкащанам, які підсилюють обороноздатність та міць нашої країни, перераховуючи військовий збір. І я пишаюсь нашими платниками і пересічними жителями області, які понад сплату збору надають за покликом серця значну особисту допомогу бійцям в зоні АТО і всіляко сприяють відновленню зруйнованих територій», – зазначив В.Коломієць.

У ГУ ДФС у Черкаській області попередили, що незабаром оприлюднюватимуть списки підприємств, які мінімізують сплату військового збору.

ДПІ у Черкаському районі ГУ 
Міндоходів у Черкаській області