Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За участі головного управління ДФС в області погашено понад 8 мільйонів гривень заборгованої зарплати

За 9 місяців п.р. за активної участі працівників державної фіскальної служби області 75 роботодавців погасили повністю та частково борг з виплати зарплати на загальну суму 8079,7 тис.грн. Місцеві бюджети додатково отримали 1036,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Як розповів начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, такими є поточні результати заслуховування керівників підприємств-боржників з виплат зарплат на спеціальних комісіях за участі працівників державної фіскальної служби області та індивідуальної роботи з боржниками. Зокрема, погасили зарплатні борги перед робітниками десять державних підприємств на загальну суму 2238,8 тис.грн.

До органів прокуратури для відповідного реагування передано матеріали по 31 підприємствах, які заборгували працівникам 8,8 мільйонів гривень, а бюджету – 3,3 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб.

Під особливим контролем перебуває розмір заробітної плати. Так, за участі працівників державної фіскальної служби області 905 підприємств та 353 підприємці, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум, підвищили рівень оплати праці, внаслідок чого бюджет отримав додаткових 2,6 млн. гривень. 454 справи по підприємствах, які виплачували заробітну плату нижче мінімальної передано до органів прокуратури. За наслідками реагування органів прокуратури наразі 174 підприємства підвищили рівень виплати зарплати. Бюджет додатково отримав 97,1 тис.гривень податку на доходи фізосіб.

В.Коломієць наголосив, що роботодавці, які офіційно виплачують працівникам нижчу за законодавчо встановлений мінімум зарплату, мінімізують сплату податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску і що особливо небезпечно, мінімізують сплату військового збору. «До того ж роботодавці – боржники з виплати зарплати позбавляють своїх працівників не тільки соціального захисту, а й коштів, необхідних для допомоги рідним і близьким в зоні АТО та вимушеним переселенцям зі Сходу України. І це дуже прикро», – відмітив В.Коломієць.

Він наголосив, що працівники державної фіскальної служби Черкащини і надалі працюватимуть з несвідомими керівниками підприємств і громадянами-підприємцями, які не бажають своєчасно і в повному обсязі розраховуватися з трудівниками. Також ГУ ДФС в області незабаром оприлюднюватиме списки підприємств, які занижують офіційну зарплатню та мінімізують сплату військового збору.

ДПІ у Черкаському районі ГУ 
Міндоходів у Черкаській області