Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Нові електронні сервіси відкривають нові можливості для платників податків

ДПІ у Черкаському районі повідомляє, що завдяки новим електронним сервісам, які з’явилися в арсеналі органів Міндоходів України, для платників податків відкривається широкий спектр можливостей отримання інформації про стан власних розрахунків з бюджетом і навіть перевірити податкову добропорядність потенційних партнерів по бізнесу.

Наприклад, будь-який відвідувач офіційного веб-порталу органу Міндоходів України має змогу швидко перевірити статус перебування того чи іншого платника на обліку в органі Міндоходу. Особливість сервісу полягає в тому, що заборгованість перед бюджетом перевіряється не лише безпосередньо у юридичної особи – платника, а й за структурними підрозділами цієї юридичної особи. Довідавшись про фактичний стан розрахунків платника податків із бюджетом, суб’єкт господарювання отримує можливість обміркувати доцільність співпраці з таким партнером по бізнесу.

Скористатися зазначеним податковим сервісом може кожен бажаючий, для чого потрібно слідувати за посиланням http://minrd.gov.ua/businesspartner та ввести один із пошукових критеріїв.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області