Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Заяву на єдиний податок можна подавати з 1 по 16 грудня 2013 року

ДПІ у Черкаському районі ГУ Міндоходів в Черкаській області нагадує суб’єктам господарювання, що згідно з пп. 298.1.4 Податкового кодексу України суб’єкт господарювання, який є платником інших податків та зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до органу ДПС не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. У зв’язку з тим, що останній день подачі заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (15 грудня) припадає на вихідний день, для переходу з січня 2014 року із загальної системи оподаткування на спрощену заяву слід подати до 16 грудня 2013 року. Перехід на спрощену систему оподаткування можна здійснити один раз протягом календарного року.

Свідоцтво платника єдиного податку є безстроковим. Тобто, із заявами необхідно звертатись тільки тим суб’єктам господарювання, які бажають перейти на спрощену систему оподаткування, діючим на сьогодні “спрощенцям” підтверджувати статус платника єдиного податку не потрібно.

Підпунктом 291.5.8 ПКУ встановлено, що суб’єкти господарювання, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, окрім безнадійного податкового боргу, який виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), не можуть бути платниками єдиного податку.

Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб‘єкт господарювання подає заяву не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року).

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області