Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Легалізація заробітної плати – гарантія гідного соціального захисту громадян

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Нелегальна зайнятість тягне за собою низку проблем для самого працівника: втрату за цей період права на матеріальне забезпечення у випадку безробіття та у разі часткової або повної втрати працездатності, не зарахування часу нелегальної роботи до страхового стажу тощо.

ДПІ у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області проводить активну роботу щодо боротьби з нелегальною заробітною платою. Так, в рамках проведення операції «Урожай – 2013» проведено 59 перевірок з питань легалізації найманої праці в сільськогосподарській галузі. За результатами перевірок виявлено 322 неоформлених найманих працівників, легалізовано 684 тис. грн. заробітної плати, при цьому додаткові надходження по ПДФО складають 102,5 тис. грн.

Також, проведено 39 протокольних бесід з сільгоспвиробниками щодо підвищення заробітної плати працівників до середньообласного рівня (2820 грн./міс.).

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області