Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Основні переваги модернізації реєстраторів розрахункових операцій (РРО)

ДПІ у Черкаському районі повідомляє, що всі 270 платників податків Черкаського району, які у своїй діяльності застосовують реєстратори розрахункових операцій, перейшли на використання РРО з контрольною стрічкою в електронній формі.

Основною метою такого переходу є створення більш комфортних умов для суб’єктів господарювання:

- по-перше, застосування передачі інформації у електронному вигляді до органів Міндоходів надасть можливість платникам податків зекономити час.

- по-друге, це надасть можливість суб’єктам господарювання зменшити витрати на утримання касової техніки за рахунок відсутності необхідності друкування паперової контрольної стрічки та її зберігання протягом 3-х років, у чому більше не буде потреби.

- по-третє, використання електронної контрольної стрічки призведе до значного скорочення перевірок платників податків. Ми вважаємо, що більшість наших платників податків працює чесно і довіряємо їм.

З повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Міндоходів за посиланням: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області