Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Митний транзит до Російської Федерації здійснюватиметься без книжок міжнародних договірних перевезень (МДП)

ДПІ в Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області рекомендує перевізникам при плануванні вантажопотоків через митні пости Сумської, Харківської та Чернігівської областей та підготовці відповідної документації врахувати зміну російською стороною правил транзиту.

З 12 листопада 2013 р. на всьому російсько-українському державному кордоні митними органами Росії почнеться реалізація заходів по забезпеченню дотримання транзиту товарів, які ввозяться на митну територію Митного союзу. Зокрема, буде скасована дія книжок міжнародних договірних перевезень (МДП), замість них будуть застосовуватися інші види забезпечення митного транзиту.

Раніше такі нововведення були введені в пунктах пропуску на кордоні Росії з Україною в межах Луганської та Донецької областей. Згідно з новими правилами, для оформлення вантажів і транспортних засобів перевізників у пунктах пропуску потрібно буде надати необхідні сертифікати для в'їзду на територію Російської Федерації, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області